HomeSportTennis Scores, Draws, Highlights, News, Results

Tennis Scores, Draws, Highlights, News, Results




De Minaur, Alex Australia

vs

Davidovich Fokina, Alejandro Spain





,





,





,





,





12:00


Van de Zandschulp, Botic Netherlands

vs

Dimitrov, Grigor Bulgaria





,





,





,





,





13:30


Shapovalov, Denis Canada

vs

Tommy, Paul USA


6
6

,


2
2

,


0
0

,





,





14:00


Draper, Jack Great Britain

vs

Ruusuvuori, Emil Finland





,





,





,





,





15:00


Bublik, Alexander Kazakhstan

vs

Cilic, Marin Croatia





,





,





,





,





16:30


Krunic, Aleksandra Serbia

vs

Cirstea, Sorana Romania





,





,





,





,





11:00


Martincova, Tereza Czech Republic

vs

Giorgi, Camila Italy


7
7

,


0
0

,





,





,





12:30


Fett, Jana Croatia

vs

Zhang, Shuai China


5
5

,


4
4

,





,





,





13:30


Boulter, Katie UK

vs

Garcia, Caroline France





,





,





,





,





13:30


Dart, Harriet Great Britain

vs

Halep, Simona Romania





,





,





,





,





15:00


McNally, Catherine USA

vs

Vekic, Donna Croatia





,





,





,





,





16:30


Medvedev, Daniil Russia

vs

Goffin, David Belgium





,





,





,





,





11:00


Carreno Busta, Pablo Spain

vs

Korda, Sebastian USA





,





,





,





,





12:30


Hurkacz, Hubert Poland

vs

Humbert, Ugo France





,





,





,





,





12:30


Kyrgios, Nick Australia

vs

Tsitsipas, Stefanos Greece





,





,





,





,





14:00


McDonald, Mackenzie USA

vs

Auger Aliassime, Felix Canada





,





,





,





,





16:30


Pliskova, Karolina Czech Republic

vs

Andreescu, Bianca Vanessa Canada


1
1

,





,





,





,





10:10


Li, Ann USA

vs

Gauff, Cori USA





,





,





,





,





11:40


Kasatkina, Daria Russia

vs

Alexandrova, Ekaterina Russia





,





,





,





,





11:40


Sasnovich, Aliaksandra Belarus

vs

Petkovic, Andrea Germany





,





,





,





,





14:00


Saville, Daria Australia

vs

Sakkari, Maria Greece





,





,





,





,





15:30


Pospisil, Vasek Canada

vs

Herbert, Pierre-Hugues France





,





,





,





,





11:00


Sock, Jack USA

vs

Masur, Daniel Germany





,





,





,





,





11:00


Verdasco, Fernando Spain

vs

Lestienne, Constant France





,





,





,





,





12:30


Grenier, Hugo France

vs

Vesely, Jiri Czech Republic





,





,





,





,





15:30


Heide, Gustavo Brazil

vs

Hardt, Nick Dominican Republic





,





,





,





,





14:00


Gomez Herrera, Carlos Spain

vs

Barrena, Alex Argentina





,





,





,





,





14:00


Ficovich, Juan Pablo Argentina

vs

Aboian, Valerio Argentina





,





,





,





,





15:30


Andreozzi, Guido Argentina

vs

Burruchaga, Roman Andres Argentina





,





,





,





,





16:00


Descotte, Matias Franco Argentina

vs

Comesana, Francisco Argentina





,





,





,





,





16:00


Navone, Mariano Argentina

vs

Monzon, Ignacio Argentina





,





,





,





,





18:00


Gailis, Rachel USA

vs

Falkner, Ziva Slovenia





,





,





,





,





14:30


Ivanova, Dasha USA

vs

Knutson, Gabriela Andrea Czech Republic





,





,





,





,





14:30


Reasco Gonzalez, M.E Ecuador

vs

Osuigwe, Victoria USA





,





,





,





,





14:30


Camila Rojas, Sofia USA

vs

Kolodynska, Jana Belarus





,





,





,





,





14:30


Sanchez, Ana Sofia Mexico

vs

Kozarov, Katarina Serbia





,





,





,





,





14:30


Van Nguyen, Chanelle USA

vs

Carmen, Ana Dominican Republic





,





,





,





,





14:30


Fiquet, Tiphanie France

vs

Wu, Ho Ching Hong Kong





,





,





,





,





15:30


Alicia, Herrero Linana Spain

vs

Inoue, Hina USA





,





,





,





,





15:30


Balu, Sharmada India

vs

Topalova, Gergana Bulgaria





,





,





,





,





17:00


Black, Hurricane Tyra USA

vs

Lincer, Olivia USA





,





,





,





,





17:00


Gillan, Alice Great Britain

vs

Mateas, Maria USA





,





,





,





,





17:00


Lee, Pei-Chi Taiwan

vs

Kim, Kate USA





,





,





,





,





17:00


Ng, Taylor USA

vs

Maggie Ng, Man Ying Hong Kong





,





,





,





,





17:00


Goel, Aanya USA

vs

Duval, Victoria USA





,





,





,





,





19:00


Konishi Camargo Silva, Julia Brazil

vs

Defalco, Jenna USA





,





,





,





,





19:00


Kuwata, Hiroko Japan

vs

Stresnakova, Katarina Slovakia





,





,





,





,





19:00


Nava, Emilio USA

vs

Kopriva, Vit Czech Republic


3
3

,





,





,





,





10:10


Karlovskiy, Evgeny Russia

vs

Arnaldi, Matteo Italy


2
2

,





,





,





,





10:10


Marterer, Maximilian Germany

vs

Rybakov, Alex USA





,





,





,





,





11:40


Skatov, Timofey Russia

vs

Milojevic, Nikola Serbia





,





,





,





,





17:00


Lajal, Mark Estonia

vs

Versier, Vivien France





,





,





,





,





09:00


Tiffon, Pol Martin Spain

vs

Briand, Jurgen France





,





,





,





,





09:00


Scaglia, Mathieu France

vs

Erhard, Mathys France





,





,





,





,





09:00


Bellucci, Mattia Italy

vs

Royer, Valentin France





,





,





,





,





10:30


Lopez San Martin, Alvaro Spain

vs

Sahtali, Toufik Algeria





,





,





,





,





10:30


Voisin, Emilien France

vs

Alimli, Mikail France





,





,





,





,





10:30


Bax, Florent France

vs

Giovanni, Mpetshi Perricard France





,





,





,





,





12:00


Pontico, Hugo France

vs

Jacquet, Kyrian France





,





,





,





,





12:00


Vylegzhanin, Nikolay Russia

vs

Mayot, Harold France





,





,





,





,





12:00


Bittoun Kouzmine, Constantin France

vs

Vatutin, Alexey Russia





,





,





,





,





13:30


Lokoli, Laurent France

vs

Chazal, Maxime France





,





,





,





,





16:30


Bartone, Kamilla Latvia

vs

Belgraver, Julie France





,





,





,





,





09:00


Stevens, Lexie Netherlands

vs

Park, Sohyun Korea Republic





,





,





,





,





09:00


Strakhova, Valeriya Ukraine

vs

Gormaz, Leyre Romero Spain





,





,





,





,





09:00


Bolsova, Aliona Spain

vs

Brugnone, Flavie France





,





,





,





,





10:30


Haseth, Lilly Elida Norway

vs

Hobgarski, Katharina Germany





,





,





,





,





10:30


Hoedt, Merel Netherlands

vs

Samavati, Sofia Nami Denmark





,





,





,





,





10:30


Oceane, Babel France

vs

Malygina, Elena Estonia





,





,





,





,





13:00


Nguyen Tan, Lucie France

vs

Costoulas, Sofia Belgium





,





,





,





,





13:00


Dal, Selina Germany

vs

Albie, Audrey France





,





,





,





,





14:30


Ibbou, Ines Algeria

vs

Reguer, Alyssa France





,





,





,





,





14:30


Partaud, Marine France

vs

Vecic, Alexandra Germany





,





,





,





,





14:30


Bronzetti, Lucia Italy

vs

Tan, Harmony France





,





,





,





,





12:00


Bandecchi, Susan Switzerland

vs

In-Albon, Ylena Eswatini





,





,





,





,





12:00


Bogdan, Ana Romania

vs

Rus, Arantxa Netherlands





,





,





,





,





12:00


Van Uytvanck, Alison Belgium

vs

Bonaventure, Ysaline Belgium





,





,





,





,





14:30


Geerts, Michael Belgium

vs

Lajovic, Dusan Serbia





,





,





,





,





13:30


Ymer, Elias Sweden

vs

Nicholas Ionel Romania





,





,





,





,





15:00


Kovalik, Jozef Slovakia

vs

Giannessi, Alessandro Italy





,





,





,





,





15:00


Galan Riveros, Daniel Elahi Colombia

vs

Arnaboldi, Andrea Italy





,





,





,





,





17:00


Bugarikj, Berk North Macedonia

vs

Snitari, Ilya Moldova





,





,





,





,





09:00


Echargui, Moez Tunisia

vs

Oberleitner, Neil Austria





,





,





,





,





09:00


Macovei, Radu Florin Romania

vs

Metreveli, Aleksandre Georgia





,





,





,





,





09:00


Tomescu, Dan Alexandru Romania

vs

Beloborodko, Illya Ukraine





,





,





,





,





09:00


Cungu, Rrezart Montenegro

vs

Pavel, Bogdan Romania





,





,





,





,





10:30


Luz, Orlando Brazil

vs

Kalin, Ivanovski North Macedonia





,





,





,





,





10:30


Palovic, Lukas Slovakia

vs

Micov, Stefan North Macedonia





,





,





,





,





10:30


Roncadelli , Franco Uruguay

vs

Srbljak, Gorazd North Macedonia





,





,





,





,





10:30


Sakellaridis, Stefanos Greece

vs

Popovic, Stefan Serbia





,





,





,





,





10:30


Walkin, Brandon Australia

vs

Markovski, Obrad North Macedonia





,





,





,





,





10:30


Helmi, Olga Denmark

vs

Liang, En Shuo Taiwan





,





,





,





,





08:30


Karunaratne, Adithya Hong Kong

vs

Savinykh, Valeria Russia





,





,





,





,





08:30


You, Xiaodi China

vs

Milatova, Sofia Slovakia





,





,





,





,





08:30


Eala, Alexandra Philippines

vs

Seguel, Daniela Chile





,





,





,





,





10:00


Gonzalez Encinas, Marta Huqi Spain

vs

Babos, Timea Hungary





,





,





,





,





10:00


Monnet, Carole France

vs

Ruiz, Celia Cervino Spain





,





,





,





,





10:00


Sebov, Katherine Canada

vs

Yashina, Ekaterina Russia





,





,





,





,





10:00


Arcidiacono, Federica Italy

vs

Bouzas Maneiro, Jessica Spain





,





,





,





,





11:30


Cortez Llorca, Lucia Spain

vs

Ribera, Marina Bassols Spain





,





,





,





,





11:30


Vicens Mas, Rosa Spain

vs

Fourlis, Jaimee Australia





,





,





,





,





11:30


Wagner, Stephanie Germany

vs

Parnaby, Alana Australia





,





,





,





,





11:30


Hogenkamp, Richel Netherlands

vs

Maristany Zuleta de Reales, Guiomar Spain





,





,





,





,





13:00


Zhu, Lin China

vs

Gomez, Carolina Spain





,





,





,





,





13:00


Imai, Shintaro Japan

vs

Sookton-Eng, Chanchai Australia


4
4

,


3
3

,





,





,





03:00


Isaro, Pruchya Thailand

vs

Takahashi, Yusuke Japan


4
4

,


6
6

,


7
7

,





,





03:00


Navasirisomboon, Jirat Thailand

vs

Samrej, Kasidit Thailand


6
6

,


1
1

,





,





,





04:30


Manish, Sureshkumar India

vs

Sun, Fajing China





,





,





,





,





06:00


Tajima, Naoki Japan

vs

Ochi, Makoto Japan


6
6

,


6
6

,





,





,





06:00


Yamanaka, Taiyo Japan

vs

Kovapitukted, Palaphoom Thailand





,





,





,





,





06:00


Statham, Jose Rubin New Zealand

vs

Hanchaikul, Patorn Thailand





,





,





,





,





06:00


Cui, Jie China

vs

Hazawa, Shinji Japan





,





,





,





,





07:30


Prajwal Dev, S D India

vs

Lee, Duckhee Korea Republic





,





,





,





,





07:30


Kelly, Dayne Australia

vs

Taisei Ichikawa Japan





,





,





,





,





07:30


Volonski, Nikita Australia

vs

Yunchaokete, Bu China





,





,





,





,





07:30


Bayldon, Blake Australia

vs

Charoenphon , Yuttana Thailand





,





,





,





,





07:30


Chanta, Thanapet Thailand

vs

Koaykul, Krittin Thailand





,





,





,





,





07:30


Suksumrarn, Thantub Thailand

vs

Mochizuki, Yuki Japan





,





,





,





,





09:00


Ainitdinova, Gozal Kazakhstan

vs

Sawangkaew, Mananchaya Thailand


6
6

,


6
6

,





,





,





03:00


Liu, Fangzhou China

vs

Chanta, Anchisa Thailand


1
1

,


0
0

,





,





,





03:00


Thongkum, Pimmada Thailand

vs

Patcharin Cheapchandej Thailand


6
6

,


6
6

,





,





,





03:00


Wongteanchai, Varatchaya Thailand

vs

Kovapitukted, Punnin Thailand


6
6

,


6
6

,


6
6

,





,





03:00


Buayam, Kamonwan Thailand

vs

Ruamrak, Pawinee Thailand





,





,





,





,





04:30


Nagata, Anri Japan

vs

Takayama, Chihiro Japan


6
6

,


1
1

,


3
3

,





,





04:30


Naklo, Thasaporn Thailand

vs

Jittakoat, Yinglak Thailand


6
6

,


6
6

,





,





,





04:30


Nugroho, Priska Madelyn Indonesia

vs

Pathania, Vanshita India


1
1

,


1
1

,





,





,





04:30


Yodpetch, Kamonwan Thailand

vs

Sukhotina, Anastasia Russia





,





,





,





,





06:00


Ueda, Ramu Japan

vs

Ounmuang, Salakthip Thailand





,





,





,





,





09:00


Iradukunda, Guy Orly Burundi

vs

Dong, Bohua China





,





,





,





,





09:00


Mansouri, Skender Tunisia

vs

Lalami Laaroussi, Younes Morocco





,





,





,





,





09:00


Maamoun, Karim Mohamed Egypt

vs

Moceanu, Nikolas USA





,





,





,





,





10:00


Martin, Dan Canada

vs

Angele, Jaimee Floyd France





,





,





,





,





10:00


Mozhaev, Stepan Russia

vs

Dougaz, Aziz Tunisia





,





,





,





,





10:00


Joshua, Charlton Mexico

vs

Wang, Chukang China





,





,





,





,





15:30


Tang, Jinpeng China

vs

Shin, Maxim Uzbekistan





,





,





,





,





15:30


Tang, Sheng China

vs

Tamm, Kristjan Estonia





,





,





,





,





15:30


Chehoudi, Diana Tunisia

vs

Villet, Marie France





,





,





,





,





09:00


Nirundorn, Mai Napatt Thailand

vs

Cirotte, Chloe France





,





,





,





,





09:00


Refaat, Merna Egypt

vs

Shin, Jiho Korea Republic





,





,





,





,





09:00


Saito, Sara Japan

vs

Safarova, Zdena Czech Republic





,





,





,





,





09:00


Kobayashi, Honoka Japan

vs

Curmi, Francesca Malta





,





,





,





,





10:00


Koller, Arabella Austria

vs

Zelnickova, Radka Slovakia





,





,





,





,





10:00


Romero, Camila Ecuador

vs

Ezzat, Yasmin Egypt





,





,





,





,





10:00


Yao, Xinxin China

vs

Kinoshita, Hayu Japan





,





,





,





,





10:00


Zhabrailova, Milana Russia

vs

Chen, Meng Yi China





,





,





,





,





15:30


Veronica, Miroshnichenko Russia

vs

Zhu, Amy USA





,





,





,





,





13:30


Mia, Horvit USA

vs

Scott, Katrina USA





,





,





,





,





13:30


Sakatsume, Himeno Japan

vs

Hitt, Zoe USA





,





,





,





,





13:30


Hamner, Sarah USA

vs

Carol Young, Suh Lee USA





,





,





,





,





13:30


Isabelle, Boulais Canada

vs

Chang, Sophie USA





,





,





,





,





13:30


Nicole, Coopersmith USA

vs

Hu, Victoria USA





,





,





,





,





13:30


Danielle, Willson USA

vs

Collins, Kylie USA





,





,





,





,





15:00


Carolina, Bohrer Martins Brazil

vs

Krueger, Ashlyn USA





,





,





,





,





15:00


Flores, Jesse Costa Rica

vs

Cid Subervi, Roberto Dominican Republic





,





,





,





,





14:30


Phillips, Rowland Jamaica

vs

Rubio Fierros, Alan Fernando Mexico





,





,





,





,





14:30


Bertran, Peter Dominican Republic

vs

Bhangdia, Jake USA





,





,





,





,





15:30


Gandini, Alejandro Jose Dominica

vs

Chung, Yunseong Korea Republic





,





,





,





,





15:30


Gomez, Mateo Colombia

vs

Ramirez, Cesar Mexico





,





,





,





,





15:30


Lambling, Raphael France

vs

Evans, Gabriel USA





,





,





,





,





15:30


Osgar, O’Hoisin Northern Ireland

vs

Olivares, Jose Dominican Republic





,





,





,





,





15:30


Added, Dan France

vs

Bicknell, Blaise Jamaica





,





,





,





,





17:00


Escurra Isnardi, Hernando Jose Paraguay

vs

Kiger, Mac USA





,





,





,





,





17:00


Nordquist, Arvid Sweden

vs

Foster-Estwick, Matthew Barbados





,





,





,





,





17:00


Hoyos Franco, Alejandro Colombia

vs

Rodriguez, Johan Alexander Colombia





,





,





,





,





15:15


Osorio, Juan Sebastian Colombia

vs

Zanellato, Nicolas Brazil





,





,





,





,





15:15


Buitrago, Nicolas Colombia

vs

Bogo, Enrique Brazil





,





,





,





,





15:15


Gimenez, Julian Argentina

vs

Perez, Brandon Venezuela





,





,





,





,





15:15


Aguilar, Juan Carlos Canada

vs

Kousuke Ogura Japan





,





,





,





,





16:45


Rodriguez, Ricardo Venezuela

vs

Loureiro, Joao Victor Couto Brazil





,





,





,





,





16:45


Mercelina, Philippe Netherlands

vs

Guillen Meza, Alvaro Ecuador





,





,





,





,





16:45


Mendoza, Alejandro Bolivia

vs

Gallegos, Alfredo Ecuador





,





,





,





,





16:45


Bosmediano Pazmino, Juan Martin Ecuador

vs

Becerra Otarola, Ignacio Antonio Chile





,





,





,





,





18:15


Andrade, Andres Ecuador

vs

Fernandez Flores, Diego Chile





,





,





,





,





18:15


Pannu, Kiranpal New Zealand

vs

Ribeiro, Eduardo Brazil





,





,





,





,





18:15


Hernandez, Felipe Chile

vs

Salazar, Amador Chile





,





,





,





,





18:15


Soto, Matias Chile

vs

Igor, Gimenez Brazil





,





,





,





,





19:45


Tumasonis, Gabriel Pascotto Brazil

vs

Daniel, Nunez Chile





,





,





,





,





19:45


Gomez, Juan Sebastian Colombia

vs

Oliveira, Christian Brazil





,





,





,





,





19:45


Ambrogi, Luciano Emanuel Argentina

vs

Barreiros Reyes, Mateo Brazil





,





,





,





,





19:45


Dhokia, Rahul Great Britain

vs

Rocens, Martins USA





,





,





,





,





15:00


Cassone, Murphy USA

vs

Sweeny, Dane Australia





,





,





,





,





15:00


Baadi, Taha Canada

vs

Shane, Ryan USA





,





,





,





,





15:00


Chidekh, Clement France

vs

Diallo, Gabriel Canada





,





,





,





,





15:00


Lakoseljac, Christian Canada

vs

Bangoura, Sekou USA





,





,





,





,





16:30


Corwin, Felix USA

vs

Vakili, Kian USA





,





,





,





,





16:30


Yuta, Shimizu Japan

vs

Sekiguchi, Shuichi Japan





,





,





,





,





16:30


Kirchheimer, Strong USA

vs

Hulme, Matt Australia





,





,





,





,





16:30


Lapadat, Joshua Canada

vs

Zhukayev, Beibit Kazakhstan





,





,





,





,





18:00


Aragone, Jc USA

vs

Becroft, Isaac New Zealand





,





,





,





,





18:00


Schachter, Noah USA

vs

Zavala, Avery USA





,





,





,





,





18:00


Yevseyev, Denis Kazakhstan

vs

Sheehy, Joshua USA





,





,





,





,





18:00


Braswell, Micah USA

vs

Hsu, Yu Hsiou Taiwan





,





,





,





,





19:30


Boyer, Toby D USA

vs

Mitsui, Shunsuke Japan





,





,





,





,





19:30





Source link

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments